המצלמה הפונדוס של שולחן העבודה

המצלמה הפונדוס של שולחן העבודה
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

אתה הולך הסיטונאי רפואי, כירורגי אופטלמולוגיות שולחני הפונדוס מצלמה תוצרת סין מאחד המצלמה הפונדוס שולחן העבודה מוביל עבור רפואת עיניים יצרנים וספקים? ברוכים הבאים לבדוק את המחיר איתנו.

TNF-505 הלא-mydriatic הפונדוס דיגיטלי מצלמה משלב פונקציה של התצלום הפונדוס mydriatic, הלא mydriatic. בדרך זו, שזה יכול בקלות לענות על הדרישות של שירות אשפוז יומי לאופטלמולוגיה, גם יהיה כלי רב עוצמה עבור הפונדוס הקרנה עם פתרון התמונה הפונדוס יעיל ואיכותי. הוא מספק תמונות הפונדוס מקיף עם עלות-תועלת גבוהה. רזולוציה פיקסל העליון, מערכת הדמיה SLR וכל מערכת אופטית מעולה, הם היתרונות רבתי של המצלמה הפונדוס TNF505 מאשר מותגים אחרים.


מערכת הדמיה חיצוני SLR, מספק למשתמשים גישה נוחה של תמונות ברזולוציה גבוהה.

SLR חיצוני הדמיה מערכת, לא רק מספק צבעים חיים ופרטים עשיר, אך גם עושה את זה קל עבור שדרוג.



רזולוציה פיקסל העליון מציע חוויה נפלאה עם פרטים.

זה מספק תמונות 18 מגה פיקסל, מערכת הדמיה אופטיים מעולים. בדרך זו, התמונה עדיין תהיה בסופו של דבר נקי לאחר ההגדלה חלקית, אשר חיוני לאבחון נגעים מינימלי.



שילוב של צילום הפונדוס mydriatic, הלא mydriatic


שילוב של צילום הפונדוס mydriatic, הלא mydriatic, פוגש באופן מלא את הצורך של ההקרנה הפונדוס ובדיקה הפונדוס מקצועי.


ממשק פשוט ותפעול קל

מראה פשוט, עשיר הדמיה לסייע מערכת ונוחות מיקום מערכת עם שתי נקודות עזר, להפוך את הפעולה נגיש בקלות אפילו ירוק ידיים מי לעולם לא להשתמש במצלמה הפונדוס.



מצב הירי הפנס נמוך

כאשר אתה בוחר את מצב הירי הפנס נמוך, ניתן תמונה הפונדוס בהיר וברור עדיין לרכוש. באותו זמן, המטופל's נוחות יכולים לעגן ווא נהדרy.






קירה