עלה ב- 400-fold בתוך 10 שנים, איזה סיכוי עיניים חדשות תפסו?בשנת 2015, הכנסות של 164 מיליון יואן, נטו רווח של יותר מ-40 מיליון יואן, כחברה חדש בשוק OTC, הביצועים העסקיים של עיניים חדשות אינו נחות כמה חברות המניות. לפני עשר שנים, כאשר החברה נוסדה בפארק המדע של אוניברסיטת הלאומי מאוניברסיטת טונגג'י, הכנסותיה השנתי היה רק 37 מיליון.

החל מפתרונות דיגיטליים של חסכון ophthalmic, סדרה של ציוד אופטלמולוגיות הם בחדר הצג של עיניים חדשות. המייסד, יו ר מר טאנג Delin אמר קבוצת המחקר, שהוא התחיל את החברה עם המצלמה הדיגיטלית הפונדוס.

יותר מעשר שנים, כאשר המצלמות הדיגיטליות היו להשפיע על הסרט מסורתי שיווק, זה הפך קשה לבתי חולים אופטלמולוגיות לספק סרטים עבור חולים. עדים, כמו equipmentmaintenanceworker בבית חולים אופטלמולוגיות מחשבה הגיע מר טאנג: ליצור פתרונות דיגיטליים הפונדוס הפילם מסורתיים. שינוי מוצלח של המצלמה הפונדוס אות מיוחד לאות דיגיטלי, לא רק ציוד יקר להמשיך לעבוד, אך גם הביא הכנסה של 20000 RMB Mr.Tang. עם תובנת ההזדמנות העסקית, Mr.Tang התפטר והתחלתי עסק משלו.מר טאנג: "ציוד אלה היו עומד להימחק מבתי חולים ששהו 500 אלף על מכונות דיגיטליות. אך עלינו טוני 80 אלף כדי להפוך את המכונות דיגיטליות. בדרך זו, כמות גדולה של עלות יישמרו, אנחנו יכולים לשמור פועלים תזות מכונות. זה גם יחסוך הרבה זמן עבור הרופאים כי אין סרט נוסף צריך להדפיס."לפני 2015, כל המצלמות הפונדוס בבתי חולים הם סוג הסרט, 1200 יחידות בסין ו 10000 יחידות בעולם כולו. עכשיו, השוק של מצלמות דיגיטליות הפונדוס פותחה לחלוטין.

כיום, עיניים חדשות מתעמת עם בעיה חדשה: מה לעשות הלאה? מר טאנג שמטרתה עוד מכונה אופטלמולוגיות — — מנורת סדק. מנורת סדק הוא הציוד הנדרש לבדיקה אופטלמולוגיות. לפני שנספיק דיגיטלי, ישנן יחידות 12000 בסין ו 50000 יחידות בעולם כולו. אם השינוי דיגיטלי מבוצעים על ידי העלות של 30 אלף יואן לכל יחידה, גודל השוק הוא 1.5 מיליארד יואן.


מה קורה לאחר כבר הפכה את כל המכונות אופטלמולוגיות הישן? מערכת הקלטה וידאו עבור מיקרוסקופ כירורגי, מתעדת את כל המבצע, אשר מספק פתרון מושלם לקונפליקטים רפואי. בשיתוף פעולה עם Zeiss, ברגע Zeiss מוכר מיקרוסקופ כירורגי, מערכת הקלטת וידאו של עיניים חדשות תרכש ביחד. מערכת הקלטת וידאו לא ניתן להשתמש רק עיניים, אלא גם אורטופדיה, נוירוכירורגיה, מחלקות אחרות. יש שוק גדול, מחיר הרבה יותר תחרותי יותר ממערכות בחו.