JenLab מציעה איכות חדשה בדוק להשתלת הקרנית

מחלות הקרנית הן הגורם השני בגודלו לעיוורון ברחבי העולם. כאשר טיפולים קונבנציונליים נכשלים, החזון של המטופל יכול להיות רק משוחזר באמצעות השתלת של הקרניות האנושיות שנתרמו.

השתלת הקרנית היא ההשתלה הנפוצה ביותר בעולם. עם זאת, אין מספיק תורמים כדי לספק את הביקוש, עם זמן ההמתנה עד 9 חודשים עבור הקרנית תרם. בנוסף לבעיה, מספר גדול של דגימות שנתרמו אינן מתאימות להשתלה בשל השיא הרפואי של התורם או בשל איכות רקמה ירודה, כגון צפיפות תא אנדותל נמוכה. בדרך כלל, הקרניות שנתרמו נשמרות במשך ימים, או אפילו שבועות, במיכלים מיוחדים לפני ההשתלה.

השתלת הקרנית היא ההשתלה הנפוצה ביותר בעולם

טומוגרפיית מולטיפוטון
נכון לעכשיו, בדיקות איכות על הקרנות שנתרמו מבוצעות על ידי בדיקת מנורת סדק, מתן מידע על אנטומיה הקרנית מורפולוגיה. ב JenLab , פיתחנו שיטה חדשנית עם רזולוציה טובה יותר, מציע מידע נוסף על חילוף החומרים של התא, כמו גם על הארגון המבני של קולגן סטרומה. השיטה נקראת טומוגרפיית multiphoton (MPT).

MPT מבוסס על טכנולוגיית אינפרא אדום Femtosecond כמעט אינפרא אדום כבר בשימוש קליני כדי לספק לא פולשני, ללא תוויות ביופסיות אופטיים של העור האנושי. היישומים הנוכחיים כוללים גילוי מוקדם של סרטן העור השחור, הערכת קוסמטיקה אנטי אייג'ינג, ומדידת דילול העור באסטרונאוטים לאחר נסיעה בחלל לטווח ארוך.

כעת, עם מימון של תוכנית ה- Horizon 2020 של האיחוד האירופי (מענק 726666, LASER-HISTO, שלב 2-SME), JenLab הוא חלוצי השימוש ב- MPT לבדיקת האיכות המשופרת של השתלות הקרנית, באמצעות הדמיה מטבולית אופטית, הדמיה קולגן, ושומנים / הדמיה מים. מצב מטבולי ניתן להעריך באמצעות חיים הקרינה של קואנזימים autofluorescent. רשת של סיבי קולגן ניתן הדמיה באמצעות הדור הרמוני השני (SHG), שבו קרן לייזר אינפרא אדום מועבר אור כחול חלש. מידע כימי על התפלגות השומנים ותכולת המים ניתן לאחזר על ידי ספקטרוסקופיה מהירה ראמאן (מכוניות). מכוניות גם פותח נתיב ללימוד פרמקוקינטיקה של טיפות עיניים.

נקה מבט אל הקרנית
בתהליך MTP של JenLab, גלאים מרובים מאפשרים מדידה בו זמנית של autofluorescence, חיים הקרינה, SHG ו CARS עם רגישות פוטון יחיד. קטע אופייני אופייני בהיקף של 512 x 512 פיקסלים לוקח רק שש שניות. תאים תאיים רשת קולגן ניתן לראות מיד על המסך.

במחקר קליני ראשון במרכז הרפואי של אוניברסיטת סארלנד, הראינו תמונות MPT ניתן להשתמש כדי לאפיין את המורפולוגיה של שכבות הקרנית, תאים intratissue, רשת קולגן, ואת חילוף החומרים של הקרניות האדם. יתר על כן, זיהום חיידקי יכול להיות מזוהה.

מעניין, את metabolism של מגוון של תאים intratissue נמצא להגדיל עם הזמן לאחר התרומה, ואילו את חילוף החומרים של תאי האנדותל חשוב פוחתת. לכן, MPT ניתן להשתמש כדי לייעל את הליך האחסון כדי להעריך את הזמן הנכון להשתלה.

אנו מאמינים כי בשנים הקרובות, MPT עשוי לשמש בדיקות איכות ברמה גבוהה של הקרנות תרם להשתלה על מנת להגדיל את מספר תוצאות כירורגיות חיוביות. יתר על כן, ב vivo MPT יהיה גם סביר מאוד להיות מועסקים על העין האנושית כדי לאבחן מחלות כגון סוכרת דרך תצוגה ישירה לתוך הגוף דרך חלון שקוף האדם: הקרנית.

שנחאי ניו עיניים רפואי בע"מ הוקמה בשנת 2005, וקיבל לאור בשנת 2012. זוהי החברה הראשונה שפורסם בתחום הרפואה עיניים.

אנו מתמחים במערכת הקלטת וידאו דיגיטלי עבור ציוד עיניים, כגון מיקרוסקופ מנורת סדק, מיקרוסקופ מצלמה פונדוס, מיקרוסקופ כירורגי אופטלמי, AB סריקה, Ophthalmoscope, וכו '

לקבלת מידע נוסף, אנא לחץ על: http://www.eyesmed.com/products