מיקרוסקופ תחזוקה

מיקרוסקופ נורות, בגלל שונים לעבוד שעות שונות והורה כדי. אם הם נורות להחליף, הקפד מאופסת המערכת, ולהימנע מפגיעה מכונת מיותרים. בכל פעם החלפת מתגי שמערכת תאורה היא להיסגר או? את הבהירות עד למינימום כדי למנוע נזק פתאומי גבוה ההשפעה מקור האור.

כדי לפגוש את הניתוחים בבחירה של האתר כירורגית, גודל תצוגה, הגדרת דרישות, רופאים יכולים הזחה דרך כף הרגל boardmediation בקרה כגון צמצם, אורך מוקד, גבוה ונמוך. התאמת כאשר אתה מתקדם, לאט, וכאשר הוא מגיע התנוחה מגבלת להפסיק באופן מיידי, העברת כרונו נגרם נזק השליטה המוטורית כשל.

שימוש במיקרוסקופ לאחר תקופה של זמן, משותפת נעילת יופיע מת או תופעה רופף, בריח רק לפי המצב לחזור נורמליים תקינים. בכל פעם לפני השימוש במיקרוסקופ לא מפרקים רופפים צריך להיות באופן שגרתי בדק, כדי לא לגרום לצרות מיותרות בניתוח.

לאחר כל שימוש, כותנה ניקוי לנקות לכלוך על המיקרוסקופ, או יותר מדי זמן זה קשה לנקות. כיסוי מיקרוסקופ, לעשות את זה בסביבת גז מאוורר היטב, יבש, ללא אבק, מתכלה.

הקמת מערכת תחזוקה, מותאם על ידי אנשי מקצוע עבור maintenancechecks על בסיס קבוע, הכרחי מערכות מכניות, מערכות תצפית, מערכות תאורה, להציג מערכות, תיקון ותחזוקה של מעגל. בקיצור, להיות זהיר בעת שימוש במיקרוסקופ, טיפול לא קשוח. כדי להאריך את הפעלת מיקרוסקופ, נאלץ להסתמך על צוות יחס עבודה רצינית, תשומת-לב וטיפול של המיקרוסקופ, כך שיהיה במצב טוב, כדי לתפקד טוב יותר.