מערכת phacoemulsification טריזוני

מערכת phacoemulsification טריזוני
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

דגם: טריזוני

אישור FDA בארה"ב

תוצרת ארה"ב, על ידי MTP Inc


שִׂיא:

• זול
• אביזרים הניתנים לשימוש חוזר
• מיוצר בארה"ב
• מתקדם Ultrasonics כוח גבוהה
• משאבה פריסטלטית נמוכה
• Built-In Vectomyomy ו
• 12.1 "מסך מגע גדול LCD צבע מתקפל

• פקדים ידידותיים למשתמש

מִפרָט:

מָקוֹר מיוצר בארה"ב
מִשׁקָל ניידת, משקל קל
מָסָך 12.1 '' מסך מגע
קוֹל: כן
זיכרון: 24 תוכניות משתמש 24 תוכניות המשתמש
מצב הפעלה ארה"ב, IA, Vitrectomy, דיאתרמי
תדירות 40kHz
בְּנִיָה טִיטָן
מצב ארה"ב במצב רציף, מצב פולס בארה"ב, ארה"ב מצב פרץ, מיקרו בארה"ב מצב
סוג שאיפה פריסטלטי, פריסטלטי
מקסימום אבק 500 מ"מ כספית
קצב זרימה מקסימלי 50cc / Min
צִנוּר מהיר, קל טעינה קלטת
קדחת גזור יחיד, 60-700 חתכים / Min
סוג קומפרסור פְּנִימִי
פונקציה רב כן
דשדוש הניתן לתכנות כן
מוט מוטורי IV אופציונאליPackge כוללת:

סך הכל M3000 קונסולת החבילה, Handpiece בארה"ב, IA Handpiece, עצה Asp 3.mm, עצה Asp 3.mm 45 מ"מ, Vitrector, ארה"ב עצה Pack, מלקחיים, כבל (Cautery), אוסף שקיות, כיסוי ויניל, אופציונלי אוטומטי עגלת פולני IV


תכונות ויתרונות:

מארז מאפיין, קל לשימוש: עיצוב ארגונומי להפעלה קלה, עם תצוגות גדולות וקלות לקריאה. הקונסולה פשוטה מאוד לתפעול. אין תכנות, לא מציג מורכב, לא מחכה, לא בלבול.


תחליב אוטוטונדי מתמשך:
המתקדמים ביותר כוח גבוהה ultrasonics זמין יכול emulsify כל הגרעינים מ softest לצפיפות הקשה ביותר. מעגל אוטוטונינג מתמשך נותן למנתח קטרקט שליטה מעולה בכל רמות הכוח וצפיפות הגרעינים. U / S Pulse ו- U / S מצבים קרים מציעים גמישות נוספת.


כל טיטניום פאקו Handpiece:
נבנה כולו של מתכת כירורגי האולטימטיבי, זה ידית phaco לא קורוז. הרבה יותר טוב מאשר נירוסטה, טיטניום לחלוטין מסתיים את האפשרות של קורוזיה. קל משקל וכמעט בלתי ניתנת להריסה, הנוחות והרגש של הפקוהאנדפיז הם ללא תחרות על ידי אחרים.

Hi-Performance Footpedal:
Multi-function footpedal עם משוב מישוש מספק שליטה פרופורציונלית מדויקת. יצוק אלומיניום הבנייה ואת כבל משוריין פוליאוריטן לעשות את זה footpedal עמיד מאוד, עדיין קטן וקל משקל.


השקיה ושאיפה מתקדמים:
הפעימה נמוכה, שישה משאבה peristaltic רולר נותן את המנתח קטרקט מלאה ואקום זרימת זרימת קצב שליטה, כמו גם חופש מן החדר הקדמי רדודה. צלילים רבי-קול מרובים מעבירים ברציפות את מצב המערכת. ואקום הוא מתכוונן במלואו, מתן ואקום בטוח ואמין עבור טכניקות פאקו האחרונה.


מובנה כריתת עצם ו -
מדחס אוויר פנימי מבטל את החיבור למקור אוויר חיצוני עבור ויסקומי. קצב חיתוך הוא מתכוונן על פני טווח רחב, כולל הגדרה אחת לחתוך עבור מספריים פניאומטיים אופציונליים. דו-קוטבית דו-קוטבית מספקת צביעה של רקמה צפויה.

סופריור רכיבים מספקים אמינות:
איכות רכיב מתחרות, מן המשאבה דיוק peristaltic כדי מתמיר ואקום מחוספס ואקום, זה פאקו בנוי האחרון. כל מתכת מתכת מחברים הם נירוסטה עמידות בפני קורוזיה מעולה.


הבחירה הכלכלית ביותר:

MAC של Phacos הם נמוכים משמעותית במחיר מאשר facos זמין מיצרנים אחרים. בנוסף, כל האביזרים ניתנים לשימוש חוזר, ומבטיחים את העלות הנמוכה ביותר עבור מיצוי קטרקט.

האם אתה הולך הסיטונאי רפואי, כירורגי ophthalmic trisonic phacoemulsification המערכת שנעשו בסין מאחד המובילים phisonemulsification trisonic המערכת עבור יצרני אופטלמולוגיה וספקים? ברוכים הבאים לבדוק את המחיר איתנו.
קירה